AMD Ryzen 5, 5600G, 6 ядер, 12 потоків, Частота, ГГц - 3.9, Частота Boost, ГГц - 4.4, AMD B450, GPU - вбудована, Radeon Graphics, RAM - 8 ГБ, SSD - 256 GB, 1 x HDMI, 1 x VGA, 1 x Нeadphone, 1 х Microphone, 1 x PS/2, 4 x USB 2.0, 3 x Audio, 4 x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1 x DVI-D, 1 x RJ45, немає, PSU - 400 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC887 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Вбудована веб-камера | немає |
| Вбудований мікрофон | немає |
| Вбудовані динаміки | Немає |
| Тип | Класичні |
| Виробник чіпу відеокарти | AMD |
| Висота, мм | 352 |
| Гарантія | 36 |
| Глибина, мм | 372 |
| З підсвічуванням | Немає |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Україна |
| Кількість потоків | 12 потоків |
| Кількість слотів | 2 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Максимальний обсяг пам'яті | 64 ГБ |
| Матеріал корпусу | метал; пластик |
| Модель відеокарти | Radeon Graphics |
| Модель процесора | 5600G |
| Можливість кріплення VESA | немає |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Операційна система | без ОС |
| Оптичний привод | без DVD |
| Охолодження | охолодження ЦП: BOX кулер |
| Покоління процесора AMD | Zen 3 |
| Потужність блока живлення | 400 Вт |
| Пристрої введення в комплекті | немає |
| Провідна мережа (LAN) | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Підтримка Boost режиму | є |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Серія процесора | AMD Ryzen 5 |
| Сокет | AM4 |
| Стандарт встановленої пам'яті | PC4-25600 |
| Також шукають | до 15000 грн;до 20000 грн;до 25000 грн;до 30000 грн;офісні;системні блоки |
| Тип ПК | Для роботи та навчання |
| Тип відеокарти | вбудована |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Товщина металу | 0.4 мм |
| Форм-фактор пам'яті | DIMM |
| Частота у Boost, ГГц | 4.4 |
| Частота встановленої пам'яті | 3200 MHz |
| Частота процесора, ГГц | 3.9 |
| Чипсет | AMD B450 |
| Ширина, мм | 185 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 521 ₴



