Процесори Intel Core 13 покоління. Неперевершена продуктивність.
Нова гібридна архітектура Intel у поєднанні з сучасними функціями та технологіями відкриває найширші можливості в комп'ютерних іграх. Трансляція ігор, створення контенту і беззастережна перемога на полі бою - процесори Intel Core 13 покоління мають достатній запас обчислювальних ресурсів, щоб впоратися з будь-якими завданнями.
Високопродуктивні відеокарти NVIDIA GeForce RTX. Максимальна швидкість роботи.
Завдяки відеокарті NVIDIA GeForce RTX серії 40 перед кіберспортсменами та представниками творчих професій відкриваються безпрецедентні можливості. Вона створена на базі ультрапродуктивної архітектури NVIDIA Ada Lovelace з підтримкою технологій штучного інтелекту, що забезпечує фантастичне підвищення швидкодії та якості графіки. Відкрий для себе реалістичні віртуальні світи завдяки підтримці технології трасування променів, оціни неймовірне підвищення продуктивності з DLSS 3 та отримай конкурентну перевагу завдяки рішенню Reflex. Скористайся новітніми технологіями для створення вражаючих мультимедійних матеріалів і неймовірного підвищення швидкості роботи. Крім того, набір технологій Max-Q оптимізує продуктивність системи, потужність, час автономної роботи та акустику максимальної ефективності.
Насолоджуйся ігровим процесом завдяки технологіям ШІ
Випереджай суперників із рішенням Lenovo AI Engine+, оснащеним чипом LA1 AI, що дає змогу точно налаштовувати систему та покращувати твій ігровий досвід за допомогою численних датчиків. Спеціальний перемикач MUX NVIDIA Advanced Optimus зменшує затримку, оптимізує час автономної роботи та збільшує частоту кадрів. Smart Engine допоможе тобі залишатися непереможним і повністю розкрити твій ігровий потенціал.
Міцна конструкція, мінімалістичний дизайн
Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 має міцний, практичний, елегантний корпус, а також фірмову ігрову панель введення-виведення в задній частині. Користувачам доступний широкий набір портів із легким доступом на пристрої з мінімалістичним дизайном. Ноутбук постачається з вбудованою камерою 1080P з електронною шторкою для більшої конфіденційності. Створений відповідно до суворих військових стандартів США MIL-STD 810H, цей ПК стане твоїм довговічним і міцним партнером у будь-якій грі.
Ергономічність і висока точність керування
Клавіатура Lenovo LOQ відкриє для тебе нові можливості для друку та ігор. Завдяки класичному тактильному дотику та ходу клавіш 1.5 мм ти насолоджуватимешся блискавично швидкою активацією та 100% захистом від помилкових спрацьовувань для неперевершеної точності керування. Повнорозмірні клавіші зі стрілками та цифровий блок допоможуть контролювати будь-яку ситуацію. Крім того, 4-зонне підсвічування RGB дає змогу отримати ще більше приємних вражень від ігрового процесу.
Ігрова аудіосистема Nahimic Audio by SteelSeries
Переходь на якісно новий рівень звучання з аудіосистемою Nahimic by SteelSeries, створеною спеціально для геймерів. Насолоджуйтеся неперевершеним 3D-звуком з ефектом занурення та високою якістю аудіозв'язку з іншими членами команди. Технології Nahimic дають змогу любителям комп'ютерних ігор легко і просто зводити і транслювати потокове аудіо на рівні професійних стримерів.
Нові можливості в іграх із програмою Lenovo Vantage
Lenovo Vantage дасть змогу оптимізувати налаштування пристрою, щоб розширити ваші можливості в комп'ютерних іграх. За допомогою цього універсального набору інструментів ви зможете відрегулювати та налаштувати ноутбук таким чином, щоб підняти його продуктивність на новий рівень. Використовуй панель моніторингу продуктивності в реальному часі, контроль розгону та регулювання швидкодії за допомогою штучного інтелекту для беззастережної перемоги на полях ігрових боїв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13450HX (3.4 - 4.6 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359.6 мм |
| Вага | 2.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 60 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 3 х USB 3.2;LAN (RJ-45);USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 25 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 265 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;зарядка від USB;підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo LOQ |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
- Ціна: 57 985 ₴










