be quiet! Pure Rock Slim 2 чудово підходить для компактних тихих мультимедіа та графічних систем. Особливості, що забезпечують його чудове співвідношення ціна-продуктивність:
- Висока продуктивність охолодження 130 Ватт TDP
- Оптимізація кріплень AMD для зручності встановлення та напрямку повітряного потоку
- Доступ до всіх слотів оперативної пам'яті в корпусах з обмеженим простором
- Три 6 мм теплові трубки з алюмінієвими ковпачками й технологією прямого контакту HDT
- Вентилятор Pure Wings 2 92 мм PWM для тиші роботи (макс. 25.4 дБ (A))
- Контрольована PWM швидкість обертання для найкращого балансу охолодження й тиші роботи
- Алюмінієва обробка верхньої кришки
- 3 роки гарантії від виробника
Для мультимедіа та графічних систем у компактних корпусах
Завдяки компактній конструкції, Pure Rock Slim 2 є ідеальним вибором для корпусів ПК з обмеженим простором. Доступ до всіх слотів оперативної пам'яті забезпечує високу сумісність кулера із широким спектром обладнання та можливими конфігураціями встановлення.
Дуже просте встановлення
Нове оптимізоване кріплення для AMD AM4 забезпечує просте зручне встановлення та правильний напрямок повітряного потоку. Кріпильні штифти Intel також прості у встановленні та використанні.
Гарний вибір для комп'ютерів початкового рівня всіх типів
Pure Rock Slim 2 націлений на основний сегмент ПК систем. Його потужність 130 ватів TDP забезпечує дуже високу продуктивність охолодження для своєї категорії.
Ключова особливість його високої продуктивності
Три теплові трубки з алюмінієвими ковпачками кулера Pure Rock Slim 2 оптимально розподіляють тепло алюмінієвими ребрами, забезпечуючи високу продуктивність охолодження.
Навіть за 100% функції PWM, рівень шуму не перевищує 25.4 дБ (A)
Вентилятор Pure Wings 2 92 мм PWM з високоякісною втулкою ковзання з гвинтовою нарізкою забезпечує найкращий баланс продуктивності охолодження й тиші роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | be quiet! |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (загальна) | 385 г |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 3 теплові трубки |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Енергоспоживання вентиляторів | 3.84 Вт |
| Колір | нержавіюча сталь;чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна потужність, що розсіюється | 130 Вт |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 2000 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | немає |
| Під сокет | 1151;1200;AM4;1150;1155;1156;AM3;AM3+;FM1 |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розмір (загальний) | 135 х 97 х 82 мм |
| Рівень шуму | 25.4 dB |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 8000 рік |
| Система підшипників | втулка (підшипник ковзання) |
| Струм споживання вентиляторами | 0.32 А |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
- Ціна: 1 391 ₴






