Акумулятор для інвертора від ТМ GEAR – це найкраща якість за чесну ціну. Пристрій має плату BMS, цикл зарядки - 6000.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | G. E. A. R. |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 |
| Ємність акумулятора | 60 Аг |
| Максимальний струм розряду | 60 А |
| Номінальна робоча напруга | 12,8 В |
| Ресурс | 6000 циклів |
| Розміри | 197 х 165 х 170 мм |
| Тип тягового акумулятора | Літій-залізо-фосфатний (LiFePO4) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 920 ₴


