Серія MAG – це безкомпромісна надійність та довговічність.
У ній представлені ігрові продукти з дизайном у стилі мілітарі. Оформлення блоку живлення MAG A650BNL символізує міць, джерелом якої є єдність. Адже саме цей пристрій об’єднує решту компонентів комп’ютера, живлячи їх енергією. Потужності вистачить усім, тому система з MAG A650BNL буде готова подолати будь-які завдання!
Захисні технології
Комплекс технологій електрозахисту забезпечує безпеку користувача та збереження самого пристрою.
Температурна витривалість
Спроектована з урахуванням надійності ваша система безпечно працює з максимальною продуктивністю навіть в умовах високих температур. Це надійне джерело живлення забезпечує тривалу роботу незалежно від умов експлуатації.
Малошумний вентилятор
Блок живлення оснащується ефективним 120 мм вентилятором, який мало шумить під час роботи.
Плоскі кабелі
Кабелі блоку живлення MAG A650BNL виконані у чорному кольорі та мають плоску форму. Завдяки такій формі полегшується їхня прокладка всередині корпусу. Крім того, вони менше ускладнюють проходження потоків повітря, необхідних для вентиляції.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 2x4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 60 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів Peripheral | відсутній |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 5 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Потужність блока живлення | 650 Вт |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2x6+2 pin |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
- Ціна: 2 662 ₴








