Рюкзак Lenovo Legion Active Gaming Backpack
Рюкзак Lenovo Legion Active Gaming Backpack – це свідчення того, якими можуть бути ігри і геймери. Викуваний з перероблених матеріалів ПЕТ, він був розроблений, щоб дозволити екологічно свідомим геймерам вести культуру до більш екологічним майбутньому. Він також не відмовляється від якості, пропонуючи ряд функцій, таких як спеціальні відділення і кишені для спорядження, м'яке 17-дюймовий відділення для ноутбука/клавіатури і багато іншого.
Особливості та переваги:
Легкодоступні передні кишені дозволяють легко брати ваші гаджети
Універсальне основне відділення забезпечує захист і впорядкованість вашого спорядження.
Отвір для швидкого доступу до основного відділення дозволяє швидко упаковувати і розпаковувати
Вентильована оббивка спини з м'якими лямками для тривалого комфорту
Водонепроникна кришка і підстава виготовлені з матеріалів RPET з покриттям для додаткової міцності.
У просторому багатофункціональному відсіку легко поміститься 17-дюймовий ноутбук або ігрова клавіатура.
Ремінець для багажного візка, підходить для подорожей, робить поїздки в аеропорт безтурботними.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Діагональ екрана ноутбука | 17" |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Тип | Рюкзак |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 115 кг |
| Висота основного відділення | 300 мм |
| Гарантія | 12 |
| Об'єм | 27 л |
| Особливості | бічні кишені |
| Спинка | м'яка |
| Ширина основного відділення | 450 мм |
- Ціна: 2 278 ₴






