Ноутбук ThinkBook 16 G8 – це сучасний ноутбук, розроблений для тих, хто цінує продуктивність, комфорт та надійність у повсякденній роботі. Завдяки 16-дюймовому IPS-дисплею з роздільною здатністю WUXGA (1920×1200) ви отримаєте чітке, деталізоване зображення з широкими кутами огляду. Антивідблиск покриття дозволяє комфортно працювати навіть у яскраво освітлених приміщеннях або на відкритому повітрі, зменшуючи відблиски і підвищуючи читабельність.
Висока продуктивність для повсякденних завдань
Ноутбук має потужний процесор Intel Core. Завдяки сучасним технологіям штучного інтелекту (AI) процесор оптимізує продуктивність та ефективність енергоспоживання, дозволяючи швидко виконувати навіть ресурсомісткі завдання.
Сучасні графічні можливості
ThinkBook 16 G8 оснащені інтегрованою графікою Intel Graphics, що дозволяє працювати з офісними програмами, мультимедіа, веб-дизайном і навіть базовими графічними проектами. Завдяки підтримці сучасних графічних технологій, ви отримаєте якісне зображення під час відеоконференцій, перегляду фільмів та роботи з контентом. Для швидкого та стабільного підключення до Інтернету ноутбук підтримує Wi-Fi 6E, що забезпечує високу швидкість передачі даних, мінімальні затримки та надійне з'єднання. Bluetooth 5.3 дозволяє безперешкодно підключати бездротові аксесуари, такі як навушники, миші або клавіатури, покращуючи зручність використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 356 мм |
| Вага | 1.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 71 Втг |
| Аудіосистема | Dolby Audio |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3;Wi-Fi 6Е (802.11aх) |
| Веб-камера | Full HD, 1080p |
| Висота | 17.5 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Глибина | 253.5 мм |
| Графічний чипсет | Intel Iris Xe Graphics |
| Діагональ екрана | 16" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Заявлений час роботи (годин) | 9.5 |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Особливості | зарядка від USB;підсвічування клавіатури;сканер відбитків пальців;українська клавіатура |
| Покоління процесора Intel | 14-th generation |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo ThinkBook |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Також шукають | для графічного дизайну;для дому;з SSD-диском;з великим екраном;з великим об'ємом пам'яті |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
- Ціна: 53 717 ₴










