15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, 350nits, Intel Pentium N100 (3.4 ГГц), 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel UHD Graphics, Windows 11 Pro, підсвічування клавіатури, 1.55 кг, сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pixus |
| Колір | Сірий |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Тип процесора | Pentium |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 360 мм |
| Вага | 1.55 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Веб-камера | WEB-Camera 2 MP |
| Висота | 23 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 230 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Країна виробництва | Китай |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Pixus Link |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість | 350nits |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 416 ₴









