Неперевершена продуктивність і надійність
ThinkPad T14 Gen 6 - це ідеальне рішення для бізнес-професіоналів, які шукають потужний і безпечний ноутбук зі стильним дизайном. Легкий корпус із міцного матеріалу забезпечує надійність і довговічність навіть за постійних пересувань. Чорний колір і мінімалістичний профіль підкреслюють елегантність пристрою, а клавіатура з підсвічуванням і захистом від вологи додає практичності в роботі. Завдяки високій продуктивності, сучасним технологіям і високим стандартам захисту даних, ThinkPad T14 Gen 6 підходить для роботи з найскладнішими проєктами та завданнями.
Твоя безпека - у пріоритеті
Інтегрована система безпеки містить TPM 2.0, сканер відбитків пальців, а також фізичні механізми, як-от слот Kensington Nano і шторка для конфіденційності камери. Ноутбук пройшов військовий стандарт MIL-STD-810H, підтверджуючи свою надійність у різних умовах експлуатації.
Кидай виклик складним завданням
Використовуючи новітні технологічні досягнення, ThinkPad T14 Gen 6 оснащений процесором Intel Core Ultra, створеним для максимальної ефективності. Унікальна інтеграція Intel AI Boost забезпечує апаратну оптимізацію роботи штучного інтелекту на рівні до 12 TOPS, роблячи ноутбук адаптивним і неймовірно розумним для сучасного бізнес-світу.
Новітня оперативна пам'ять DDR5 підтримує швидке опрацювання даних і безперебійний запуск декількох ресурсномістких застосунків одночасно. Вбудований SSD-накопичувач дає змогу зберігати великі масиви даних, прискорюючи доступ до файлів і програм.
Яскраві враження від побаченого
14-дюймовий WUXGA IPS-дисплей із роздільною здатністю 1920x1200 пікселів забезпечує чітке зображення та реалістичні кольори. Яскравість 400 ніт дає змогу комфортно працювати за будь-якого освітлення, а технологія DBEF5 знижує енергоспоживання без втрати якості. Інтегрована графіка Intel Graphics додає пристрою універсальності для візуальних завдань, пов'язаних із редагуванням графіки або аналізом даних.
ThinkPad T14 Gen 6 - ваш технологічний партнер для роботи, який задає нові стандарти продуктивності, безпеки та надійності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Чорний |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.38 кг |
| Ширина | 315.9 мм |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Arc Graphics |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 57 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 x USB 3.2 Gen 1;2 х Thunderbolt 4;LAN (RJ-45);Smart Card;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Dolby Audio |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3;Wi-Fi 6Е (802.11aх) |
| Веб-камера | WEB-Camera 5 MP |
| Висота | 16.13 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Глибина | 223.7 мм |
| Діагональ екрана | 14" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Заявлений час роботи (годин) | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Особливості | зарядка від USB;сканер відбитків пальців;українська клавіатура |
| Покоління процесора Intel | 15-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo ThinkPad |
| Також шукають | для програміста;дорогі;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;маленькі;на Windows;новинки;ультрабуки |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Яскравість | 400nits |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 766 ₴










