HP EliteBook 650 – це недорогий, потужний та захищений пристрій, що дозволяє легко стандартизувати парк комп'ютерів у наявній IT-інфраструктурі, а кінцевим користувачам надає інструменти, необхідні для роботи практично з будь-якого місця.
Динаміки із кришталево чистим звуком
Насолоджуйтесь кришталево чистим звуком, що забезпечує технології HP Dynamic Audio та HP AI Noise Reduction.
Новий процесор Intel
Підвищіть свою продуктивність за допомогою найновішого процесора Intel, який використовується в цьому простому обслуговуванні та доступному у всьому світі ноутбуку.
Захищено з HP Wolf Security
HP Wolf Security для бізнесу створює надійний та постійно діючий апаратний захист.
HP Sure Sense
Зловмисні програми стають все складнішими і небезпечнішими, і часом звичайні антивіруси не відразу здатні їх розпізнати. Технологія HP Sure Sense надійно захищає комп'ютер від атак нового зловмисного програмного забезпечення, використовуючи штучний інтелект на основі глибинного навчання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Сріблястий |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1235U (0.9 - 4.4 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359.4 мм |
| Вага | 1.74 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 51 Втг |
| Інтерфейси та підключення | 3 x USB 3.2 Gen 1;LAN (RJ-45);Thunderbolt;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3;Wi-Fi 6Е (802.11aх) |
| Висота | 19.9 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Глибина | 233.9 мм |
| Графічний чипсет | Intel Iris Xe Graphics |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Особливості | підсвічування клавіатури;сканер відбитків пальців;українська клавіатура |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | HP EliteBook |
| Також шукають | для графічного дизайну;для дому;для підлітків;для програміста;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
- Ціна: 38 740 ₴






