HP 250 G10 — чудовий варіант для тих, хто шукає комфортний пристрій для роботи, навчання чи розваг. Завдяки високоякісним компонентам та передовим технологіям цей ноутбук гарантує бездоганну продуктивність та зручність використання в будь-яких умовах.
Екран діагоналлю 15.6 дюйма з роздільною здатністю Full HD і антивідблисковим покриттям допомагає забезпечити якісне та чітке зображення. Ви зможете працювати з текстами, фотографіями та відео без зайвих зусиль.
Збалансована начинка представлена процесором Intel Core i5-1334U, 16 ГБ оперативної пам'яті та SSD-накопичувачем на 512 ГБ. Сховище даних дозволить зберігати на ноутбуці необхідні документи, робочі чи навчальні презентації, фільми, фотографії та улюблені колекції пісень, а також значно пришвидшить запуск системи.
Пристрій має ергономічну клавіатуру з розділеними клавішами, яка допоможе швидко набирати текст і уникати помилок, а тому сподобається копірайтерам, викладачам і студентам. За допомогою вебкамери та мікрофона можна буде проводити онлайн-співбесіди, відвідувати онлайн-лекції чи спілкуватися з командою про новий проєкт.
HP 250 G10 — надійний пристрій для щоденної роботи й розваг!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Чорний |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1334U (1.3 - 4.6 ГГц) |
| Тип процесора | Core i5 |
| Екран | |
| Тип матриці | VA |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 360 мм |
| Вага | 1.52 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 41 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.1;USB 3.1 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3;Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Веб-камера | 720p HD |
| Висота | 19 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 236 мм |
| Графічний чипсет | Intel Iris Xe Graphics |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | HP 250 |
| Також шукають | для графічного дизайну;для дому;для підлітків;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;на Windows;ульт |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість | 250nits |
- Ціна: 31 598 ₴





