ASUS ExpertBook B1 – це бізнес-ноутбук, який пропонується у варіантах конфігурації, оптимізованими для різних вимог. Він підтримує сучасні функції на основі штучного інтелекту, спрямовані на підвищення продуктивності, як-от AI ExpertMeet, Copilot у Windows та інтелектуальне усунення шумів, щоб ви могли працювати з максимальною віддачею. Ноутбук працює на базі новітнього процесора Intel Core і проходить тестування відповідно до військово-промислового стандарту. Він може похвалитися повним набором портів, швидким бездротовим модулем стандарту Wi-Fi 6E і розширеними функціями безпеки. Легкий, з тривалим часом автономної роботи та приголомшливими дисплеєм і аудіосистемою, він гарантує комфорт, де б ви не працювали. ExpertBook B1 – сучасне рішення для продуктивної роботи.
Для кращої продуктивності
AI ExpertMeet
На максимальній швидкості
Новий дизайн, легкість обслуговування
Для роботи в будь-яких умовах
Надійність військового рівня
Чудове зображення
Якісний звук
Широкий набір інтерфейсів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i7-13620H (2.4 - 4.9 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359.5 мм |
| Вага | 1.68 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Iris Xe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 50 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Аудіосистема | Audio by Dirac |
| Веб-камера | 720p HD Privacy shutter |
| Висота | 19.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 232.2 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Колір | Темно-сірий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Особливості | TPM модуль;гніздо для замка Kensington;зарядка від USB;підсвічування клавіатури;сканер відбитків пал |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Asus ExpertBook |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
| Також шукають | для графічного дизайну;для дому;для підлітків;для програміста;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість | 300nits |
- Ціна: 33 007 ₴










