Серія - Nytro 5350M, 7.68 TB, 3D TLC NAND, U.3, PCI Express 4.0 x4, Швидкість читання - 7400 Mb/s, Швидкість запису - 7200 Mb/s, 100.4 × 70.1 × 14.9 мм, сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Вид | Внутрішній |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 x4 |
| Країна виробник | США |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 14000 |
| Габарити | 100.4 × 70.1 × 14.9 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Енергоспоживання | 20 Вт |
| Колір | Сірий |
| Наработка на отказ | 2.5 млн.годин |
| Об'єм накопичувача | 7.68 TB |
| Серія | Nytro 5350M |
| Швидкість зчитування | 7400 Mb/s |
| Також шукають | ігрові;великого обсягу;для комп'ютера;для ноутбука;найкращі;швидкі |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Товщина | 14.9 мм |
| Форм-фактор | U.3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 921 ₴



