NVMe SSD Micron 7450 Max
NVMe SSD Micron 7450 Max є найбільш продвинутим SSD для центрів обробки даних зі світовим передовим NAND на 176 рівнів, з надзвичайною швидкістю затримки та PCIe Gen4 зі широкими опціями впровадження.
Поліпшує продуктивність зберігання для різних завдань центру обробки даних
SSD Micron 7450 Max використовує новаторський NAND на 176 рівнях від компанії Micron. SSD Micron 7450 Max поєднує високочисельний NAND з технологією CMOS-under-array від Micron та PCIe Gen4, що забезпечує провідну продуктивність в галузі, зокрема, швидкий запуск і поліпшену відповідність додатків.
Забезпечує швидку, надійну та ефективну обробку завантажень центру обробки даних
SSD Micron 7450 Max постійно забезпечує затримку 2 мс та менше для QoS на 99.9999%, що покращує продуктивність баз даних, таких як Microsoft SQL Server, Oracle, MySQL, RocksDB, Cassandra та Aerospike.
Підтримує OCP
NVMe SSD 2.0 Дозволяє швидко вирішувати загальні проблеми центру обробки даних. Слідкування за затримкою SSD Micron 7450 Max покращує моніторинг та діагностику в умовах виробництва. Крім того, адміністративні команди дозволяють стандартизувати контроль над функціями, такими як простори і захист, що легко інтегруються з системами управління, які відповідають стандартам OCP.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Micron |
| Вид | Внутрішній |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 x4 |
| Країна виробник | США |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Габарити | 100×70×7 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Колір | Чорний |
| Наработка на отказ | 2 млн.годин |
| Об'єм накопичувача | 6.4 TB |
| Швидкість записування | 5600 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 6800 Mb/s |
| Також шукають | ігрові;великого обсягу;для комп'ютера;для ноутбука;найкращі;швидкі |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Товщина | 7 мм |
- Ціна: 61 447 ₴



