Серія - Crucial T705, 4 TB, 3D TLC NAND, M.2, PCI Express 5.0 x4, Швидкість читання - 14100 Mb/s, Швидкість запису - 12600 Mb/s, 80 х 22 х 2.38 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Micron |
| Вид | Внутрішній |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 x4 |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 2400 |
| Габарити | 80 х 22 х 2.38 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Об'єм накопичувача | 4 TB |
| Серія | Crucial T705 |
| Також шукають | ігрові;великого обсягу;для комп'ютера;для ноутбука;найкращі;швидкі |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Товщина | 2.38 мм |
| Форм-фактор | M.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 898 ₴







