
Накопичувач SSD M.2 2280 2TB XPG MARS 980 BLADE ADATA (SMAR-980B-2TCS)
19 011 ₴
- В наявності
- Код: 00-00176239
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
2 TB, 3D NAND, M.2, PCI Express 5.0 x4, Швидкість читання - 14000 Mb/s, Швидкість запису - 13000 Mb/s, 80 x 22 x 3.2 мм, сріблястий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ADATA |
| Вид | Внутрішній |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 x4 |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 1480 |
| Габарити | 80 x 22 x 3.2 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Колір | Сріблястий |
| Наработка на отказ | 2 млн.годин |
| Об'єм накопичувача | 2 TB |
| Швидкість записування | 13000 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 14000 Mb/s |
| Також шукають | ігрові;великого обсягу;для комп'ютера;для ноутбука;найкращі;швидкі |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Товщина | 3.2 мм |
| Форм-фактор | M.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 011 ₴









