2 TB, TLC, M.2, PCI Express 4.0 x4, Швидкість читання - 7250 Mb/s, Швидкість запису - 6900 Mb/s, 80 x 22 x 2.38 мм, 5.8 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Вид | Внутрішній |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 x4 |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Вага | 5.8 г |
| Габарити | 80 x 22 x 2.38 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Об'єм накопичувача | 2 TB |
| Швидкість записування | 6900 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 7250 Mb/s |
| Також шукають | ігрові;великого обсягу;для комп'ютера;для ноутбука;найкращі;швидкі;для PS5 |
| Тип флеш-пам'яті | TLC |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Товщина | 2.38 мм |
| Форм-фактор | M.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 862 ₴









