
Накопичувач SSD M.2 2280 2TB PE4430-R Apacer (AP3BE4430RI-0001)
15 995 ₴
- В наявності
- Код: 00-00172149
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
2 TB, 3D NAND, M.2, PCI Express 4.0 x4, Швидкість читання - 5500 Mb/s, Швидкість запису - 5200 Mb/s, 30 х 22 х 2.43 мм, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Вид | Внутрішній |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 x4 |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 1000 |
| Габарити | 30 х 22 х 2.43 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Колір | Чорний |
| Об'єм накопичувача | 2 TB |
| Швидкість записування | 5200 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 5500 Mb/s |
| Також шукають | ігрові;великого обсягу;для PS5;для комп'ютера;для ноутбука;найкращі;швидкі |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2230 |
| Товщина | 2.43 мм |
| Форм-фактор | M.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 995 ₴

