1 TB, 3D TLC NAND, M.2, PCI Express 5.0 x4, Швидкість читання - 14200 Mb/s, Швидкість запису - 11000Mb/s, 80 х 22 х 2.3 мм, 7.7 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Вид | Внутрішній |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 x4 |
| Країна виробник | США |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Вага | 7.7 г |
| Гарантійний термін | 60 |
| Енергоспоживання | 7 Вт |
| Наработка на отказ | 2 млн.годин |
| Об'єм накопичувача | 1 TB |
| Також шукають | M2 1Tb;ігрові;для комп'ютера;для ноутбука;найкращі;швидкі |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Товщина | 2.3 мм |
| Форм-фактор | M.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 408 ₴









