Сучасний дизайн, що випромінює міцність та освіжаюче відчуття
Дизайн з акцентом на чистих лініях і міцній металевій рамці втілює в собі освіжаюче відчуття сучасності та надійності.
Знімна передня панель і передній пиловий фільтр для легкого обслуговування та чищення
Знімна передня панель і магнітний пиловий фільтр дозволяють легко чистити і запобігають потраплянню пилу всередину.
Оснащений верхнім магнітним пиловим фільтром
Знімний магнітний пиловий фільтр, що легко чиститься, розташований зверху, запобігає потраплянню пилу під час простою та сприяє швидкому виведенню гарячого повітря з системи під час роботи.
Нижній висувний пиловий фільтр
Нижній пиловий фільтр ефективно захищає зону всмоктування повітря БЖ, схильну до накопичення пилу, забезпечуючи комфортне та безпечне середовище.
Максимальна зручність керування завдяки боковим дверцятам, що відкриваються збоку
Високоміцне загартоване скло преміум-класу товщиною 3 мм забезпечує стабільність і можливість налаштування. Бічні дверцята з ручкою забезпечують зручність використання.
Вертикальний слот для встановлення графічного процесора в стандартній комплектації
Інтегрований вертикальний слот для встановлення графічного процесора, а також бічні вентиляційні отвори в нижній частині корпусу зі зміцненого скла для ефективного всмоктування зовнішнього повітря у вертикальному положенні сприяють більш плавній циркуляції повітряного потоку.
Бічні вентиляційні отвори для оптимального охолодження
За допомогою бічних вентиляційних отворів ви можете підтримувати більш прохолодне середовище всередині системи.
Яскраві світлові ефекти
Оснащений 140-міліметровим RGB-вентилятором, який дозволяє керувати вентилятором і вмикати/вимикати світлодіоди, корпус створює ще більш сліпучі внутрішні візуальні ефекти.
Оптимізована конструкція охолодження для комфортної роботи системи
Чотири вентилятори, що входять до комплекту, стратегічно розміщені в корпусі з урахуванням динаміки повітряних потоків для швидкого відведення тепла зсередини комп'ютера.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Вага (кг) | 6.4 кг |
| Встановлення довгих відеокарт | до 355 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB Type C;1 x USB 2.0;1 x USB 3.0;2 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 3 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 1 х 120 мм;3 х 140 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 180 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 180 мм |
| Матеріал корпусу | Скло;сталь; пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Bottom 2x12 см;Top 2x12/14 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | кулери з підсвічуванням;на задній панелі;на передній панелі |
| Особливості | вікно на бічній панелі;з вертикальним встановленням відеокарти;з підсвічуванням;кнопка управління пі |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримка рідинного охолодження | Back 140/120 mm;Front 360/280/240/140/120 mm;Top 280/240/140/120 mm |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Extended-ATX;Micro - ATX |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Miditower |
- Ціна: 4 041 ₴








