Корпус I4 - це стильний і функціональний корпус для комп'ютера. Характерною особливістю є сітчасті панелі збоку і спереду, які забезпечують чудову вентиляцію і надають корпусу сучасного зовнішнього вигляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 5.8 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 320 мм |
| Гарантія | 12 |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 6 х 120 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 170 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 140 мм |
| Матеріал корпусу | сталь; пластик |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | з безгвинтовим кріпленням;з вертикальним встановленням відеокарти;з пиловим фільтром;отвори для ріди |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримка рідинного охолодження | Back 140/120 mm;Front 360/280/240/140/120 mm;Top 280/240/140/120 mm |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 225 х 396 х 484 |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Типорозмір | Miditower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 626 ₴









