Montech X3 Mesh — стильний та надійний комп'ютерний корпус типорозміру Midi-Tower. Має трендовий дизайн та якісну збірку, яка задовольнить потреби багатьох користувачів щодо продуктивності та зовнішнього вигляду.
Модель уже оснащена 6 вентиляторами з RGB-підсвічуванням, які захищені сіткою на передній панелі. Продемонструвати підсвітку можна легко завдяки ефектній бічній панелі із загартованого скла, яка дозволяє побачити все наповнення корпусу. Конструкція детально продумана, щоб забезпечити безперешкодне надходження холодного повітря всередину та вивід гарячого назовні навіть під час великого навантаження. Також встановлений пиловий фільтр.
Розміри моделі дозволяють встановити відеокарту максимальною довжиною до 305 мм, кулер для процесора до 160 мм, два жорсткі диски розміром 3,5 дюйма чи два твердотілих накопичувачів до 2,5 дюймів тощо. Не передбачено вбудованого блоку живлення, тому ви зможете самостійно дібрати компонент із необхідними характеристиками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Montech |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Вага (кг) | 5.42 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 305 мм |
| Гарантія | 1 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 2.0;1 x USB 3.0;2 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 4 (2 у відсік 3.5") |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 6 х 120 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 160 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 160 мм |
| Матеріал корпусу | скло;метал;пластик |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | кулери з підсвічуванням;на верхній панелі;на задній панелі;на передній панелі |
| Особливості | бічна панель на магнітних кріпленнях;вікно на бічній панелі;з підсвічуванням;кнопка управління підсв |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 210 х 480 х 370 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Серія | MONTECH X3 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Miditower |
- Ціна: 2 371 ₴








