Montech Air 100 Lite — комп'ютерний корпус з мінімалістичним дизайном типорозміру Mini-Tower з хорошою ефективністю охолодження.
Корпус має невеликі габарити, тому займатиме мало місця та буде легким в транспортуванні. Продуманий дизайн з пиловими фільтрами, сітчастою верхньою кришкою та лицьовою панеллю не тільки забезпечує безперешкодний потік прохолодного повітря в корпус, але й виконує функцію захисту від пилу. Бічна панель із загартованого скла, яку легко відкривати чи від'єднувати від корпусу, забезпечує легкий доступ всередину. Конструкція моделі без отворів покращує цілісність та міцність скла.
Air 100 Lite уже оснащена двома вентиляторами, які не лише гарантуватимуть охолодження системи, а працюватимуть практично безшумно навіть під час великого навантаження.
Попри малі розміри корпус має можливість розміщення системи рідинного охолодження розмірами до 280 мм спереду та 240 мм зверху, відеокарти до 330 мм, кулера для процесора висотою до 160 мм тощо.
У Air 100 Lite попередньо встановлені кабельні петлі та ремені на липучках, які спрощують розміщення кабелів під час усього процесу збирання, щоб надати вашому комп'ютеру охайного вигляду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Montech |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Вага (кг) | 6 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 330 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 2.0;2 x USB 3.0;2 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 4 (2 у відсік 3.5") |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 2 х 120 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 161 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 160 мм |
| Матеріал корпусу | скло;метал;пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Bottom 2x12 см;Front 2x12 or 1x14 см;Top 2x12/14 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | вікно на бічній панелі;кнопка управління підсвічуванням |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримка рідинного охолодження | Back 120 mm;Front 280/240/140/120 mm;Top 240/140/120 mm |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 210 х 425 х 405 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Серія | MONTECH AIR 100 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Minitower |
- Ціна: 1 929 ₴









