Покращена система вентиляції
Передня, верхня і частково права бічні панелі мають вентиляційні отвори, що забезпечують потужний повітряний потік для оптимального охолодження і естетичного зовнішнього вигляду.
Бічна панель із загартованого скла
Бічна панель із 4-міліметрового загартованого скла слугує екраном для внутрішнього RGB-підсвічування, перетворюючи деталі вашого ПК на справжній шедевр. Конструкція скла без отворів ефективно знижує ймовірність ушкодження, даючи змогу користувачам легко та безпечно знімати його, а також подовжуючи термін служби виробу.
Панель вводу/виводу
Оснащена двома портами USB 3.0, роз'ємами для аудіо, кнопкою перезавантаження і кнопкою живлення.
Знімна магнітна передня панель
Передня панель має магнітну конструкцію, що дає змогу геймерам без зусиль знімати її для заміни пристрою та планового чищення.
Кожух для блока живлення
Насолоджуйтеся акуратним зовнішнім виглядом, сховавши БЖ і ці кабелі живлення, що заважають, усередині кожуха для БЖ, відокремлюючи тепло БЖ від решти внутрішньої системи. За допомогою вікна на лівому боці кожуха користувачі можуть продемонструвати зовнішній вигляд блока живлення.
Пилові фільтри
Фільтри не дають змоги вашому ПК накопичувати пил, зберігаючи оптимальну продуктивність охолодження. Магнітний фільтр на верхній і правій бічних панелях, а також знімний фільтр у нижній частині спрощують обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Встановлення довгих відеокарт | до 410 мм |
| Гарантія | 24 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 3.0;1 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 5 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 2 х 120 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 165 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 200 мм |
| Матеріал корпусу | Скло;сталь; пластик |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | вікно на бічній панелі |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримка рідинного охолодження | Back 120 mm;Front 360/280/240/140/120 mm;Side 240/120 mm;Top 360/280/240/140/120 mm |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Miditower |
- Ціна: 3 655 ₴








