Досконалий повітряний потік. Розкрийте продуктивність системи
Серія TALOS M3 MESH доступна у матовому чорному та білосніжному кольорах. Це корпуси типорозміру mid-tower, в яких основна увага приділяється максимальному охолодженню комплектуючих та продуктивності системи. Він оснащений двома 140-міліметровими ARGB-вентиляторами з PWM на передній панелі і 120-міліметровим на задній, перфорованою сітчастою передньою панеллю, а також елегантним зовнішнім виглядом з бічною панеллю із загартованого скла.
Перфорована передня панель
TALOS M3 MESH поставляється з перфорованою передньою панеллю з 5,0-міліметровими вентиляційними отворами, які забезпечують чудовий забір повітря і забезпечують надійне охолодження комплектуючих системи.
Три попередньо встановлені ARGB-вентилятори з PWM та вбудований концентратор
Завдяки трьом вбудованим ARGB-вентиляторам з PWM корпус забезпечує виняткове освітлення і точно налаштований повітряний потік. Крім того, у комплект поставки входить 6-портовий концентратор вентиляторів PWM ARGB, що дозволяє легко керувати ними та синхронізувати між собою та з програмним забезпеченням материнської плати, забезпечуючи узгоджене налаштування освітлення.
Демонструйте свою збірку
TALOS M3 MESH підтримує можливість синхронізації підсвітки вентиляторів з материнськими платами, а сама підсвітка повністю відображається скрізь перфоровану передню панель та бічну панель із загартованого скла.
Інтерфейс Gen 2 TYPE-C
Панель керування корпусу має один порт USB 3.2 Gen 2 Type-C для високої швидкості передачі даних до 10 Гбіт/с, порт USB 3.0, контроль підсвітки вентиляторів(LED) та додатковий аудіороз'єм для підключення мікрофону та навушників.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamdias |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Вага (кг) | 7.6 кг |
| Встановлення довгих відеокарт | до 390 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB Type C;1 x USB 3.0;1 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 4 (2 у відсік 3.5") |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7+3 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 1 х 120 мм;2 х 140 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 180 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 200 мм |
| Матеріал корпусу | Скло;сталь; пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Top 3x12 or 2х14 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | кулери з підсвічуванням;на задній панелі;на передній панелі |
| Особливості | вікно на бічній панелі;з підсвічуванням;з пиловим фільтром;кнопка управління підсвічуванням;контроле |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримка рідинного охолодження | Back 140/120 mm;Front 360/280 mm;Top 360/280 mm |
| Підтримувані материнські плати | E-ATX;ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 230 х 480 х 440 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Miditower |
- Ціна: 4 209 ₴










