CHIEFTEC Night Hunter являє собою варіант ігрового корпусу Hunter 3, орієнтований на затемнення та повітряний потік. Побудований на основі абсолютно нового дизайну шасі, що підтримує материнські плати до E-ATX, безліч варіантів охолодження радіаторів, а також новітні материнські плати із заднім підключенням у форматі ATX (сумісні з ASUS BTF та MSI Project Zero).
Оптимізоване внутрішнє компонування дозволяє встановлювати 360-мм радіатори спереду та зверху, а також баштові кулери CPU заввишки до 178 мм. Завдяки просторій та добре вентильованій конфігурації можна легко розмістити висококласні графічні процесори до 425 мм. Night Hunter поставляється з 4 встановленими 140-мм вентиляторами PWM, які дозволяють регулювати швидкість обертання вентиляторів PWM для досягнення оптимального повітряного потоку з мінімальним рівнем шуму. Завдяки перфорованій сталевій передній панелі, а також загальному чистому та лінійному дизайну CHIEFTEC Night Hunter готовий підтримати сучасні ігрові системи в елегантному корпусі, непідвладному часу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Вага (кг) | 8 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 425 мм |
| Гарантія | 24 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 3.2 type C;2 x USB 3.0;2 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 х 140 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 178 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 200 мм |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | вікно на бічній панелі;з пиловим фільтром |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримувані материнські плати | E-ATX;ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Серія | CHIEFTEC Night Hunter |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Miditower |
- Ціна: 3 626 ₴








