Завдяки стильному та компактному дизайну цей високоефективний корпус типу «міні-вежа» займає менше місця, ніж звичайний корпус. Сітчаста передня панель забезпечує покращений потік повітря та вентиляцію, а також дозволяє бачити передні світлодіодні вентилятори. Бічна панель із акрилу дозволяє продемонструвати внутрішній пристрій.
- Компактна конструкція корпусу робить цей корпус ідеальним для використання в офісі
- Сітчаста передня панель забезпечує покращений повітрообмін та вентиляцію
- Повністю акрилова бічна панель демонструє начинки вашого комп'ютера
- Підтримка рідинного охолодження в передній частині корпусу
- Підтримка повітряного охолодження в передній та задній частинах корпусу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AeroCool |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Встановлення довгих відеокарт | до 286 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 2.0;1 x USB 3.0;2 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 3 х 120 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 1 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 157 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 159 мм |
| Матеріал корпусу | метал 0,45 мм; скло; пластик |
| Наявність блоку живлення | з блоком живлення |
| Наявність підсвічування | кулери з підсвічуванням;на задній панелі;на передній панелі |
| Особливості | вікно на бічній панелі;з підсвічуванням |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Потужність блока живлення | 600 Вт |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Серія | AeroCool CS-107 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Minitower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 525 ₴










