Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - 1151, AM4, 1150, 1155, 1200, 1700, AM5, 1152, 1156, діаметр вентиляторів - 140 мм, Підсвічування - немає, 1500 об/хв, матеріал радіатора - алюміній, Тип підшипників - гідродинамічний (FDB Bearing), рівень шуму - 32.1 dB, роз'єми живлення - 4-pin PWM, Обслуговування СВО - немає, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NZXT |
| Колір | Чорний |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 72 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Довжина патрубків | 400 мм |
| Діаметр вентиляторів | 140 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна частота обертів | 1500 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Обслуговування СВО | немає |
| Повітряний потік | 99.68 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розмір водоблоку | 74.7 x 74.7 x 55.97 мм |
| Розміри вентиляторів | 140 x 140 х 26 мм |
| Розміри радіаторів | 143 x 315 x 30 мм |
| Рівень шуму | 32.1 dB |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тиск | 2.75 мм H20 |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 452 ₴






