Зручна міцна сумка для ноутбука з додатковими кишенями, яку оцінять сучасні ділові люди.
Особливості:
- Компактний, організований кейс з м'якою підкладкою для ноутбука з діагоналлю екрана до 17,3 дюйма
- Спеціальна накладна кишеня для планшетів з діагоналлю екрана 10,1"
- Простора передня кишеня з органайзером для зберігання ручок і невеликих електронних пристроїв, в якій також достатньо місця для об'ємних дротів
- У передній кишені з потайною блискавкою ваш телефон прихований від сторонніх очей, але в той же час швидко доступний, коли необхідно
- Довжину знімного наплічного ременя з м'якою підкладкою можна регулювати
- Верхня ручка з м'якою підкладкою - додатковий варіант перенесення
- Ремінь для ручної поклажі надійно кріпить тонкий чохол до більшості сумок на колесах
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Case logic |
| Діагональ екрана ноутбука | 17,3" |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.64 кг |
| Висота основного відділення | 380 мм |
| Гарантія | 12 |
| Призначення | класичні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 487 ₴







