Комп'ютер Vinga Wolverine D8747, з операційною системою Windows 11 Home, об'єднує переваги ігрової платформи та сучасної робочої станції. Це оптимальний варіант для більшості актуальних ігор на середніх і високих налаштуваннях графіки, а також повсякденних і робочих завдань.
Процесори Intel Core i5-12400F
Vinga Wolverine D8747 – це комп'ютер, зібраний на базі процесора Intel Core i5-12400F. Це 12 покоління процесорів Intel, яке вийшло у 2022 році. Важливу роль зіграла сучасна мікроархітектура Alder Lake. Вона дозволила поліпшити програмну частину, наприклад, використовувати технології Deep Learning Boost (машинне навчання) і Gaussian & Neural Acceleration 3.0 (акселерація).
Процесор Intel Core i5-12400F має базову частоту 2.5 ГГц, а в режимі Turbo – 4.4 ГГц. Внутрішня пам'ять (кеш) становить 18 МБ, а ОЗУ підтримується до 128 ГБ. Варто відзначити можливість установки DDR4 3200 МГц або DDR5 4800 МГц, що підвищує швидкодію всієї системи в порівнянні з минулими поколіннями процесорів.
Розрахункове тепловиділення i5-12400F – 65 Вт, тобто процесор не вимагає дорогої системи охолодження. При цьому в режимі SpeedStep енергоспоживання, і як наслідок тепловиділення знижуються.
Intel Core i5-12400F – це шести ядерний процесор, який може працювати з 12 потоками обчислень (Hyper-Threading).
Ігрова відеокарта GeForce RTX 5060
Vinga Wolverine D8747 гарантує гарне зображення як в іграх, так і при перегляді відео. Це заслуга відеокарти GeForce RTX 5060, яка вийшла у 2025 році.
RTX 5060 — це передовий графічний прискорювач, створений на базі архітектури NVIDIA Blackwell. Інноваційні RT-ядра четвертого покоління та потужні тензорні ядра п’ятого покоління забезпечують проривні можливості нейронного рендерингу та максимальну продуктивність у найвибагливіших завданнях.
У відеокарті GeForce RTX 5060 завдяки новій мікроархітектурі впроваджено елементи машинного навчання. Зокрема, технологія NVIDIA DLSS 4 забезпечує виняткову якість згладжування та покращує продуктивність. У результаті ви зможете насолоджуватися відтворенням відео у форматі 4K з частотою оновлення до 480 Гц або 8K з частотою 165 Гц завдяки підтримці DSC (Display Stream Compression).
Основні характеристики дискретної картки GeForce RTX 5060:
- частота за замовчуванням – 2.28 ГГц; максимальна – 2.5 ГГц;
- пам'ять GDDR7 об'ємом 8 ГБ;
- ширина інтерфейсу пам'яті – 128 біт.
Материнська плата на чипсеті Intel H610
«Фундамент» комп'ютера Vinga Wolverine D8747 — материнська плата на чипсеті Intel H610. Набір системної логіки виготовлено за 7-нанометровим техпроцесом. Підтримка оверклокінгу не передбачена, а отже розігнати процесор, графічну підсистему та пам'ять не вийде.
Оперативна пам'ять 32 ГБ
Високий рівень продуктивності та вражаюча багатозадачність — заслуга 32 ГБ оперативної пам'яті, яку встановлено в ПК. Частота ОЗП становить 3200 МГц. На даний момент такого обсягу достатньо для переважної кількості завдань: роботи з відеоредакторами, комп'ютерною графікою та комп'ютерних ігор. Пам'ять стандарту DDR4 функціонує на нижчій напрузі, ніж DDR3. Це дозволило зменшити енергоспоживання та тепловиділення. А завдяки підвищеній пропускній здатності, система швидко відгукується на кожну дію користувача.
Накопичувач SSD 1 ТБ
Комп'ютер з SSD на 1 ТБ — вибір користувачів, які не готові жертвувати ні швидкістю, ні вільним простором. На накопичувачі можна зберігати велику кількість даних. А завдяки тому, що SSD обробляє більше даних за секунду, ніж традиційний диск, файли запускаються миттєво. Це підвищує продуктивність системи та прискорює відгук на дії користувача.
Блок живлення 600 Вт
Комп'ютер поставляється з блоком живлення потужністю 600 Вт, що забезпечує стабільну та ефективну роботу всіх компонентів системи. Модель відрізняється низьким рівнем шуму, високою енергоефективністю й ККД.
Комп'ютер орієнтовано на широкий спектр користувачів. У нього є всі шанси задовольнити потреби геймерів, а також стати правою рукою маркетологів, дизайнерів, IT-фахівців і CAD-проектувальників. Цій моделі можна довірити як складні обчислення, так і організацію дозвілля!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC897 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Вбудована веб-камера | немає |
| Вбудований мікрофон | немає |
| Вбудовані динаміки | Немає |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Тип | Класичні |
| Виробник чіпу відеокарти | NVIDIA |
| Висота, мм | 455 |
| Гарантія | 36 |
| Глибина, мм | 365 |
| Додатково | вікно на боковій панелі;контролер вбудованого підсвічування;пульт ДК підсвіткою;слот 2.5" hdd\ssd;сл |
| З підсвічуванням | кулери з підсвічуванням;на верхній панелі;на задній панелі;на передній панелі;на процесорі |
| З підтримкою VR | Да |
| Кардридер | немає |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Україна |
| Кількість потоків | 12 потоків |
| Кількість слотів | 2 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Максимальний обсяг пам'яті | 64 ГБ |
| Матеріал корпусу | метал; пластик;кло |
| Модель корпусу | Vinga Ghost |
| Модель процесора | 12400F |
| Можливість кріплення VESA | немає |
| Об'єм SSD | 1 TB |
| Об'єм графічної пам'яті | 8 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Оптичний привод | без DVD |
| Охолодження | охолодження корпусу: 6 x 120 мм RGB LED вентилятора;охолодження ЦП: баштовий кулер RGB |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
| Потужність блока живлення | 600 Вт |
| Пристрої введення в комплекті | немає |
| Провідна мережа (LAN) | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Підтримка Boost режиму | є |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Сокет | 1700 |
| Стандарт пам'яті | PC4-25600 |
| Також шукають | для відеомонтажу;для графіки та дизайну;для фотографа;з Windows;системні блоки;DLSS 4 |
| Тип ПК | Ігрові |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип графічної пам'яті | GDDR7 |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Товщина металу | 0.45 мм |
| Форм-фактор пам'яті | DIMM |
| Частота у Boost, ГГц | 4.4 |
| Частота пам'яті | 3200 MHz |
| Частота процесора, ГГц | 2.5 |
| Чипсет | Intel H610 |
| Ширина, мм | 200 |
- Ціна: 48 909 ₴



