тканина, speed, Колір - чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 6 |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | Тканина |
| Розмір (ширина) | маленький (до 300 мм) |
| Розміри | 240x200 мм |
| Тип поверхні | speed |
| Товщина | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 ₴

