Кулер R400 BK - це оновлена класика від PcCOOLER. Уніфікований трикутний візерунок оживив майже аскетичний дизайн. Теплові трубки працюють у будь-якому напрямку, горизонтально чи вертикально, без впливу сили тяжіння. Потужний, але тихий HB PWM вентилятор високої якості з чітким математичним балансом між потоком повітря до 40.94 фут3/хв та тиском до 2.16 мм H2O, дозволяє досягти 180 Вт потужності. Професійни підхід відчувається і до процесу встановлення кулера - відсунутий назад радіатор дозволяє встановити оперативну пам'ять без демонтажу вентилятора. Кулер висотою у 133 мм має абсолютну сумісність для збірки низькопрофільних ПК. Техніка високоякісного штампуванням ребер дозволила суттєво зміцнити пластини радіатора та зосередити направлення потоку повітря. Безпосередній контакт теплових мідних трубок з процесором забезпечує відмінну теплопровідність для максимальної ефективності охолодження.
- Компактний розмір потужного охолодження для будь якого корпусу
- Теплові трубки зі зворотною гравитацією 4 х 6 мм
- Новий дизайн "TRIFORCE"
- PWM HB 92 мм вентилятор
- Легке встановлення
- Посилені ребра радіатора
- HDT 3.0 основа
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PCcooler |
| Колір | Чорний |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 133 |
| Вага | 580 г |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 8 теплових трубок |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертів | 2200 об/хв ± 10% |
| Максимальний TDP | 180 Вт |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 40.94 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Рівень шуму | 30 dB |
| Сокет | AM4;AM5;1150;1151;1152;1155;1156;1200;1700 |
| Тип підшипників | гідравлічний |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
- Ціна: 855 ₴


