Кулер для процесора від надійного виробника ID-Cooling призначений для охолодження процесора персонального комп'ютера. Верхня кришка SE-214-XT Plus, пофарбована в чорний колір, забезпечує елегантний зовнішній вигляд корпусу вашого ПК. А спеціально нахилена конструкція радіатора забезпечує чудову сумісність зі всіма материнськими платами.
Два вбудовані вентилятори розміром 120 мм забезпечують максимальний потік повітря для безпрецедентного охолодження. Попри те, що вентилятори розроблені для високої продуктивності, їх практично не чути на звичайних швидкостях. У тихому режимі максимальний рівень шуму становить лише 15,2 дБ(А), чому сприяють вдосконалені гідравлічні підшипники.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Колір | Чорний |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 650 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 150 |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Енергоспоживання вентиляторів | 2.4 Вт |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна частота обертів | 1800 об/хв |
| Максимальний TDP | 200 Вт |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 76.16 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 35.2 dB |
| Сокет | AM4;AM5;1150;1151;1155;1156;1200;1700;1851 |
| Струм споживання вентиляторами | 0.20 А |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 2.15 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 066 ₴










