APNX AP1-V — це високоефективний кулер для процесора, призначений для роботи з великими навантаженнями та забезпечення надійного охолодження високопродуктивних комп'ютерів. Оснащений конструкцією з 5 тепловими трубками та корпусом з алюмінієвого сплаву професійного класу, AP1-V підтримує вражаючий показник тепловідведення (TDP) на рівні 245 Вт.
Високоточна технологія Heat Core Touch (HCTT) забезпечує безшовне з'єднання з процесором, оптимізуючи теплопровідність і підтримуючи стабільну робочу температуру. Корпус виготовлений з алюмінієвого сплаву, що не лише забезпечує преміальний вигляд, але й покращує характеристики охолодження.
Гідродинамічний підшипник (FDB) гарантує тривалий термін служби та надає вентилятору загальний більш гладкий та тихий досвід. Простота монтажу дозволяє встановлювати кулер без розбирання вентилятора, а його сумісність з різними сокетами (Intel 1700/1200/15XX та AMD AM4/AM5) робить його варіантом для широкого спектра материнських плат.
З середньою тривалістю безвідмовної роботи (MTBF) у 80 000 годин, AP1-V гарантує стабільну та ефективну роботу впродовж тривалого періоду, що робить його ідеальним вибором для тих, хто шукає високоякісне та довговічне охолодження для свого процесора.
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Виробник | APNX |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 157 |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 5 теплових труб |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Енергоспоживання вентиляторів | 3.84 Вт |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертів | 1800 об/хв |
| Максимальний TDP | 245 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 76.3 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 32.8 dB |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 8000 рік |
| Сокет | AM4;AM5;1150;1151;1155;1156;1200;1700;1851 |
| Струм споживання вентиляторами | 0.32 А |
| Тип підшипників | гідравлічний |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
- Ціна: 1 519 ₴









