Cooling Baby Mirror Fan BK 2 — вентилятор з яскравим виглядом. Призначений для охолодження корпуса від компанії Cooling Baby. Відрізняється продуманою конструкцією та виглядом.
Особливості:
- швидкість обертання 600-1500 об/хв;- підшипник гідродинамічний з довгим терміном служби;
- тип підключення 4 pin;
- особливий дизайн лопатей для збільшення повітряного потоку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooling Baby |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 181 г |
| Гарантійний термін | 0 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1500RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 600RPM |
| Підсвітка | різнокольорова |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Тип підшипника | гідродинамічний підшипник |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin;4-pin |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 170 ₴









