Повністю модульний GameMax RGB-750 PRO, сертифікований за стандартом 80+ Gold, випрямлення 12V SYNC для потужної єдиної шини +12 В, що забезпечує стабільне та надійне живлення інших компонентів ПК. 140-мм вентилятор ARGB забезпечує яскравіший та приголомшливий світловий ефект, підтримує синхронізацію з сумісними материнськими платами RGB від ASUS, GIGABYTE, MSI та ASRock для незліченних можливостей підсвічування.
- Сертифікований за стандартом 80 Plus Gold: RGB-750 PRO з ефективністю 90% або вище за типових навантажень. Нижче енергоспоживання, менше шуму та нижча температура.
- Режим освітлення RGB: 25 інтелектуальних режимів освітлення RGB з функцією пам'яті, натисніть перемикач RGB-контролера, щоб вибрати потрібний колірний режим: одноколірний режим, режим "дихаючого світла", режим змішування кольорів.
- Повна модульна: 100% дизайн внутрішньої друкованої плати з вільним кабелем, прощання з брудними кабелями! Дочірні плати безпосередньо припаяні до материнської плати для кращого розсіювання тепла та вражаючої якості вихідної потужності.
- Надзвичайно тихий вентилятор: 140-міліметровий безшумний вентилятор робить ваш блок живлення тихим, зберігаючи при цьому хороше розсіювання тепла.
- Вихід і захист: Потужні окремі шини +12 В забезпечують стабільний вихід постійного струму і підтримують високопродуктивні відеокарти та комп'ютерні системи. Відмінні конденсатори забезпечують стабільність, довговічність і надійність, електричний захист OPP/OVP/UVP/SCP/OCP включено.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 4 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 2x4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 170 |
| OutputCurrent +12V1 | 60A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| Інше | кабель ARGB 5V 3pin;кнопка підсвічування;підсвічування RGB |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діаметр вентиляторів | 1x140 мм |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Потужність блока живлення | 750 Вт |
| Розмір, мм | 170 x 150 x 86 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Тип БЖ | модульні;для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 3x6+2 pin, 1x12VHPWR |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 515 ₴










