ATX, 600 Вт, 20+4 pin, CPU - 2x4+4pin, GPU - 4x6+2 pin, SATA - 6, Peripheral - 3, +12V1 - 50A, 1x120 мм, 150 x 140 x 85 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Потужність блоку живлення | 600 Вт |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 4 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 2x4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
| OutputCurrent +12V1 | 50A |
| OutputСurrent +3,3V | 18A |
| OutputСurrent +5V | 18A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 85 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 4x6+2 pin |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 606 ₴




