Прощавай гігабітний NAS, здрастуй NAS 2,5 Гбіт/с!
TS-464 працює так само швидко, як однопортовий NAS 10GbE, зі швидкістю передачі даних до 589 МБ/с завдяки налаштуванню транкінгу портів за допомогою двох вбудованих портів 2,5GbE (2,5G/1G/100M).
NAS 2,5 Гбіт/с
Зі зростанням доступності в комутаторах, материнських платах і ноутбуках 2023 рік стане роком 2,5GbE. NAS TS-464 2,5GbE працює так само швидко, як однопортовий NAS 10GbE. Завдяки налаштуванню транкінгу портів із двома вбудованими портами 2,5GbE (2,5G/1G/100M) для розкриття потенціалу мережі та підвищення відмовостійкості TS-464 забезпечує швидкість передавання даних до 589 МБ/с.
Чотирьохядерний процесор нового покоління для оптимізованої продуктивності
- CPU - Intel Celeron N5095, розгін до 2,9 ГГц
- Пам'ять - Вбудована пам'ять DDR4 об'ємом 8 ГБ
- GPU - Вбудована графіка Intel UHD Graphics для прискорення обробки відео та графічних обчислень
- Механізм шифрування - Апаратне прискорене шифрування Intel AES-NI 256 підвищує продуктивність системи та забезпечує захист конфіденційних даних.
Модернізація до двопортової 10GbE за допомогою мережевої карти PCIe
Завдяки чудовій апаратній конструкції ви можете встановити в TS-464 двопортову мережеву карту 10GbE QXG-10G2TB. Поєднання мережевої технології 10GbE, чотирьохядерного процесора і кешування на твердотільних накопичувачах M. 2 дає змогу повністю розкрити потенціал продуктивності TS-464.
Збільшення ємності сховища до 16 жорстких дисків
TS-464 підтримує ємність зберігання до 66 ТБ завдяки встановленню чотирьох 3,5-дюймових жорстких дисків ємністю 22 ТБ у RAID 5. Під'єднавши блок розширення сховища TL-D1600S QNAP, ви можете додати до TS-464 ще дванадцять жорстких дисків і отримати до 280 ТБ дискового простору, щоб задовольнити зростаючі потреби в зберіганні даних.
Резервне копіювання в один дотик за допомогою USB 3.2 Gen 2
TS-464 оснащений двома портами USB 3.2 Gen 2 зі швидкістю 10 Гбіт/с для більш швидкого передавання файлів на пристрої USB 3.2 Gen 2 і з них. Кнопка One Touch Copy також дає змогу створювати резервні копії вмісту USB-пристроїв на TS-464 одним натисканням кнопки.
Більш плавна робота з мобільними пристроями за допомогою GPU
Робите багато фотографій за допомогою смартфона? Мобільний додаток Qfile допоможе вам звільнити місце, автоматично створюючи резервні копії фотографій на TS-464. Завдяки графічному процесору Intel UHD Graphics TS-464 значно прискорює конвертацію відео у формати 1080p/720p, забезпечуючи плавну потокову передачу на мобільні пристрої за різної швидкості мобільних мереж.
Використовуйте NAS як ПК
Ексклюзивна станція віртуалізації QNAP дає змогу запускати кілька віртуальних машин Windows/Linux. Підключивши клавіатуру, мишу і монітор HDMI, ви можете легко використовувати TS-464 як ПК.
QTS 5, швидка, плавна і проста у використанні!
TS-464 постачається з операційною системою QTS 5 у стандартній комплектації, що забезпечує зручність використання нового покоління завдяки оновленому ядру системи, оптимізованому користувацькому інтерфейсу та розширеним функціям безпеки.
- Яскравіше. Гладше. Вам сподобається - Під час навігації по QTS 5 ви помітите більш тонку увагу до деталей для чудового перегляду веб-сторінок. Насолоджуйтеся більш плавною роботою NAS, зручним візуальним оформленням і швидше знаходьте улюблені програми.
- Почніть роботу з дошкою оголошень - Під час першого встановлення дошка оголошень підкаже вам процес налаштування. Просто дотримуйтесь покрокових інструкцій для швидкого та простого встановлення.
- Плавний і реактивний користувальницький інтерфейс - Чи то натискання кнопок, чи то перемикання між додатками, чи то розширення/згортання вікон - кожна дія стала набагато плавнішою. Рядок пошуку в головному меню також допомагає швидко знаходити потрібні програми.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | QNAP |
| Користувальницькі характеристики | |
| Flash-пам'ять | 4 Гб |
| Інтерфейси | Ethernet |
| Вага | 2.26 кг |
| Висота | 165 мм |
| Гарантія | 36 |
| Контролер RAID | Да |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів охолодження | 1 шт. (12 см) |
| Кількість встановлених HDD | не встановлені |
| Кількість слотів для HDD | 4 |
| Максимальна кількість iSCSI LUN | 128 |
| Матеріал корпуса | метал, пластик |
| Порти | 1 x HDMI;2 x USB 2.0;2 x USB 3.2;2 х RJ-45 |
| Процесор | Intel Celeron N5095 |
| Підтримка Jumbo-фреймів | Да |
| Підтримка рівнів RAID | 0;RAID 50;RAID 60;Single;1;5;6;10;JBOD |
| Підтримувані веб браузери | Firefox;Google Chrome;Microsoft Edge;Safari |
| Підтримувані типи HDD | 2.5" SATA SSD;3.5" SATA HDD;M.2 2280 NVMe SSD |
| Системна пам'ять | 8192 Мб |
| Тактова частота процесора | 2900 МГц |
| Тип | Класичний |
| Тип встановлення | напольний |
| Керування пристроєм | WEB-інтерфейс |
| Функції | міграція RAID |
| Ширина | 170 мм |
- Ціна: 35 852 ₴






