Стійка з кріпленням для телевізора OfficePro TVS297B забезпечує оптимізацію перегляду та зберігання для телевізорів розміром від 37 до 75 дюймів. Ця стійка вирізняється своєю стабільністю, мобільністю, можливістю регулювання висоти та кута нахилу, а також функціональною полицею для обладнання. Крім того, в конструкції реалізовано систему організації кабелів.
Особливості:
- підходить для телевізорів від 37 до 75 дюймів
- конструкція дозволяє легко регулювати висоту оптимального кута перегляду
- доступна функція нахилу (±3°) для зменшення відблисків під час перегляду
- доступна функція повороту (±35°) для комфортного перегляду з різних кутів
- додаткова полиця для зберігання аксесуарів та супутнього обладнання
- вбудована система керування кабелями допомагає підтримувати порядок та охайний вигляд всієї конструкції
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 145 см |
| Гарантійний термін | 12 |
| Максимальна діагональ телевізора | 75" |
| Максимальне навантаження | до 50 кг |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 37" |
| Регулювання | за висотою |
| Тип | Стаціонарна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 041 ₴










