Кулер для процесора Xilence I200 bulk (XC030)
Сучасний кулер для домашніх і офісних комп'ютерів. Завдяки 92мм вентилятора радіатор оптимально забезпечується потоком холодного повітря. Швидкість обертання вентилятора в 2200 / хв гарантує ідеальний компроміс між сильним потоком повітря і тихою роботою. Ці якості роблять I200 особливо цікавим Intel кольором початкового рівня. Задня панель забезпечує стабільне і надійне кріплення кулера.
Особливості
100мм вентилятор з гідродинамічним підшипником
Легкий алюмінієвий радіатор
Призначений для сокета Intel 1150/1151/1155/1156
Процесор макс .: 65W
Розмір вентилятора: 92 x 92 x 25 мм
Швидкість обертання вентилятора 2200 ± 10% RPM
Рівень шуму: 25 дБ (A)
Термопаста: попередньо нанесена
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xilence |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна потужність, що розсіюється | 65 Вт |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 2200 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Під сокет | 1151;1150;1155;1156 |
| Роз'єми живлення | 3-pin |
| Розмір (загальний) | 95 x 95 x 70 мм |
| Розміри вентиляторів | 92 x 92 x 25 мм |
| Система підшипників | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴



