Ultra-WQHD з кривизною 1000R
Пориньте в ігри, фільми або дизайнерські проекти. 34-дюймовий вигнутий дисплей 1000R оточує вас із співвідношенням сторін 21:9. Крива точно повторює поле зору людини, що дозволяє максимально використовувати площу екрану і досягати нових рівнів продуктивності з меншою напругою очей.
Підвищена реалістичність за рахунок більшої кількості кольорів
Більш широка гамма кольорів забезпечує приголомшливу точність і деталізацію. HDR10 забезпечує практично безмежні відтінки та правдиве відображення кольорів, з темнішими темними та яскравішими яскравими. Будь-який контент стає приємним на вигляд і сприймається саме так, як задумано.
Частота оновлення екрана 100 Гц
Відсутність лага та розмиття зображення гарантують вам перемогу. Надшвидке оновлення екрана з частотою 100 Гц забезпечують чіткість зображення навіть у найдинамічніших сценах.
Плавний ігровий процес без зависань
Частота оновлення 100 Гц і технологія AMD FreeSync забезпечують плавну роботу екрана в будь-якій програмі, тому ви можете забути про заїкання та розриви зображення. Бачите все і працюєте з максимальною віддачею, не втрачаючи жодної дрібниці.
Вбудовані динаміки
Працюйте, навчайтеся та грайте без додаткових периферійних пристроїв. Вбудовані динаміки дозволяють звільнити місце на робочому столі за рахунок мінімізації необхідних підключень для більш ефективної роботи, а також забезпечують зручність прослуховування будь-якого контенту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | VA |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 x Нeadphone;1 х DisplayPort;1 х USB Type-C;2 х HDMI;3 x USB 3.0;RJ-45 |
| Вага з упаковкою | 10 кг |
| Вага | 8 кг |
| Висота видимої зони | 333.72 мм |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діагональ екрана | 34" |
| Кількість динаміків | 2 х 5 Вт |
| Кількість кольорів екрана | 1.07 млрд |
| Контрастність хххх:1 | Mega |
| Контрастність статична | 3000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Особливості | USB-концентратор;вбудований перемикач KVM |
| Поворот монітора (Swivel) | -30° ~ +30° |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| Регулювання за висотою, мм | 120 |
| регулювання нахилу | -2° ~ +20° |
| Регулювання положення | поворот монітора (Swivel);регулювання нахилу;регулювання по висоті |
| Роздільна здатність | 3440 x 1440 |
| Споживана потужність в робочому режимі | 49 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Співвідношення сторін | 21:9 |
| Також шукають | 2023;LCD;TFT;ultrawide;великі;для фільмів |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Час реакції матриці | 5 мс |
| Частота оновлення екрана | 100 Гц |
| Ширина видимої області | 797.22 мм |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
- Ціна: 15 999 ₴










