Jonsbo TH-240 — система рідинного охолодження для підтримки оптимальної температури системи. Призначена для ефективного відведення тепла від компонента та забезпечення стабільної роботи системи. Здатна задовольнити потреби просунутих користувачів, яким потрібна більша потужність охолодження. Сумісна з платформами Intel і AMD, завдяки яскравому підсвічуванню стане справжньою прикрасою для збірки.
Особливості:
- два потужні вентилятори;
- тип підшипника — гідродинамічний;
- тип підключення 4-pin;
- довжина 240 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JONSBO |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна частота обертів | 2400 об/хв ± 10% |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 62.4 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Роз'єми живлення | 3-pin (помпа);4-pin;4-pin (вентилятор) |
| Розмір водоблоку | 85.3 × 72 × 57.5 мм |
| Розміри радіаторів | 277 × 120 × 27 мм |
| Рівень шуму | 37.3 dB |
| Сокет | 1156;AM4;AM5;1150;1151;1155;1200;1700;1851 |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 248 ₴









