Інвертор напруги - використовується для перетворення електрики з 12 В на 220 В. Це рятує у випадках відсутності електрики, наприклад при відключенні або недоступності розеток, перебуваючи в поході, авто-подорожі та ін. До інвертора можна підключати: смартфон, електробритву, ноутбук, чайник , малопотужні електромотори/насоси, обладнання для кафе на колесах та інші прилади.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність | 1200 Вт |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Гарантія | 12 |
| Захист | від короткого замикання;від перевантаження;від перегріву;від перенапруги |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість розеток | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Спосіб під'єднання | зажими |
| Тип охолодження | активне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 242 ₴


