ATX, 400 Вт, 20+4 pin, CPU - 4 pin, GPU - 4x6+2 pin, SATA - 2, Peripheral - 2, 1x120 мм, 140 x 150 x 86 мм
Характеристики
| Роз'єми | |
|---|---|
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 4 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4pin |
| Основні атрибути | |
| Потужність блоку живлення | 400 Вт |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Защита от | SCP (захист від короткого замикання);OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 2 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Розмір, мм | 140 x 150 x 86 мм |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 4x6+2 pin |
Інформація для замовлення
- Ціна: 673 ₴

