14", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core i5-1345U (3.5 - 4.7 ГГц), 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel Iris Xe Graphics, Windows 11 Pro, 54 Втг, підсвічування клавіатури, сканер відбитків пальців, 1.5 кг, сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Колір | Сірий |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1345U (3.5 - 4.7 ГГц) |
| Тип процесора | Core i5 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 322 мм |
| Вага | 1.5 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Iris Xe Graphics |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 54 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 19 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Глибина | 219 мм |
| Діагональ екрана | 14" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | підсвічування клавіатури;сканер відбитків пальців |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Dell Latitude |
| Також шукають | 2024 року;для програміста;дорогі;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;маленькі;на Windows;ультрабу |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | антиблікове покриття |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 259 ₴









