Килимок GEMIX W-01
Розмір: 250 x 200 мм
Забезпечує кращу керованість мишки при будь-якій її чутливості.
Приємне на дотик покриття запобігає втомі під час тривалої гри.
Унікальна текстура забезпечує чітке прилягання до столу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemix |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 0 |
| Додатково | прогумована основа запобігає ковзанню килимка по самим гладких поверхнях |
| Колір | різнокольоровий |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | Гума |
| Розмір (ширина) | маленький (до 300 мм) |
| Розміри | 250 x 200 мм |
| Товщина | 1.1 - 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 111 ₴

