1024 Вт*год, для котлів, для смартфонів, для великої побутової техніки, для будинку, LiFePo4, 1800 Вт, мережа, сонячна панель, авто (прикурювач), З дисплеєм, Швидке заряджання батареї, Power Delivery, QC швидка зарядка 3.0, З ручкою, Підтримка додаткової батареї, Наскрізне заряджання, чиста синусоїда, додаток IOS/Android, 12.5 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1024 Вт*год |
| Вага | 12.5 кг |
| Вихідна потужність | 1800 Вт |
| Гарантія | 60 |
| Країна виробництва | Китай |
| Період експлуатації | 4000 зарядів до 80% потужності |
| Призначення | для будинку;для великої побутової техніки;для котлів;для смартфонів |
| Розмір | 397.6 x 202 x 283.6 мм |
| Спосіб заряджання станції | авто (прикурювач);мережа;сонячна панель |
| Також шукають | потужні |
| Температурний режим роботи | -20 °C до +40 °C |
| Тип акумуляторів | LiFePo4 |
| Час заряджання від мережі 220 В | 1 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 999 ₴









