Уявіть, що ваш ноутбук стане легше, надійніше, довговічніше і продуктивніше. Твердотільний накопичувач серії SSD220S від компанії Transcend об'ємом 120 ГБ в надійному корпусі з алюмінію з інтерфейсом SATA III розсовує межі можливого — його відрізняють компактний форм-фактор і гранично малу вагу, відмінна вібро - та ударостійкість, неймовірно висока швидкість передачі даних, а також підтримка режиму DevSleep.
Ообливості:
Компактні розміри. Виконаний у стандартному 2.5-дюймовому форм-факторі, його товщина складає всього 6.8 мм, а маса — лише 58 г.
Зручне програмне забезпечення. Сервісне додаток SSD Scope - універсальна програма дозволяє відслідковувати поточні показники накопичувача, використовуючи технологію S. M. A. R. T., а також задіє на рівні операційної системи функцію TRIM, яка допомагає боротися з деградацією продуктивності накопичувача.
Висока енергоефективність. Нова енергозберігаюча функція більш ефективна в порівнянні з іншими аналогічними заходами, такими як режим очікування, оскільки дозволяє повністю відключити живлення інтерфейсу SATA. А завдяки часу відгуку, що становить менш 100 мілісекунд, ваш комп'ютер відновить свою роботу практично миттєво. Завдяки підтримці режиму SATA Device Sleep Mode (DevSleep), SSD220S допомагає збільшити тривалість роботи портативного ПК від батареї.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Transcend |
| Вид | Внутрішній |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 40 |
| Вага | 58 г |
| Габарити | 100 x 69.85 x 6.8 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Наработка на отказ | 2 млн.годин |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Швидкість записування | 300 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 500 Mb/s |
| Також шукають | SSD для ноутбука;дешеві |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | - |
| Товщина | 7 мм |
- Ціна: 1 820 ₴





