Модель 2E H2724B із діагоналлю 27″ завдяки сучасному дизайну пасуватиме до будь-якого робочого простору. IPS-матриця має високу роздільну здатність 2560 х 1440 пікселів і співвідношення сторін 16:9, забезпечуючи якісне та чітке зображення з насиченими кольорами.
Зі швидкістю оновлення зображення 100 Гц і часом відгуку 4.5 мс відтворення відео та ігор буде рівномірним із багатою динамікою. З-поміж особливостей Free-Sync. Інтерфейси: два HDMI і один DP. Є рознім для навушників і можливість настінного встановлення (кріплення VESA 100 х 100).
Монітори 2E цілком адаптовані для продажу в Україні. Мають екранне меню українською мовою та відповідають всім вимогам технічного регламенту. Для роздрібної торгівлі передбачене Енергетичне маркування та є Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 х DisplayPort;2 х HDMI |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 27" |
| Кількість динаміків | немає |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність статична | 1300:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | LED |
| регулювання нахилу | -5° ~ +15° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Споживана потужність в робочому режимі | 36 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2024;LCD;TFT;великі;для фільмів;до 10000 грн |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Тип монітора | Для відеомонтажу;Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Частота оновлення екрана | 100 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
- Ціна: 5 806 ₴










