MikroTik Audience (RBD25G-5HPacQD2HPnD) - Трьохдіапазонний (частотний діапазон 2.4 GHz і високий + низький діапазон частот 5 GHz) домашня точка доступу з підтримкою технології Mesh.
Якщо вам потрібен Wi-Fi у великому будинку зі всілякими перешкодами, підключіть потрібну кількість пристроїв Audience - одним натисканням кнопки вони синхронізуються і створять єдину Wi-Fi мережу, яка покриє всі приміщення. Для початкової настройки завантажте додаток MikroTik для iOS або Android, воно підключиться до роутера і проведе вас через процес швидкого налаштування.
У деяких випадках одна Audience може замінити кілька інших маршрутизаторів - в тестовому режимі вона покриває площу 1858 м². Площа покриття залежить від кількості перешкод, Wi-Fi клієнтів і перешкод, тому результати можуть відрізнятися.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Загальні | |
| Висота | 251 мм |
| Ширина | 129 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | LAN 10/100/1000 Мбіт/с;WAN 10/100/1000 Мбит/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 a;IEEE 802.11 ac;IEEE 802.11 b;IEEE 802.11 g;IEEE 802.11 n;IEEE 802.3 af |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 39 мм |
| Додаткові можливості | технологія MIMO |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Режими роботи | Wi-Fi цятка |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Стандарти мереж | a;ac;b;g;n |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
- Ціна: 7 693 ₴





